DT Swiss M 442 27,5" MTB platišče
DT Swiss M 442 27,5" MTB platišče
Obroč je zaradi širine 27 mm idealen za uporabo v vseh gorah.| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 28, 32 |
| Za zavore | Kolutne |
| ETRTO | 22-584 |
| Velikost v palcih | 27,5" |
| Notranja širina | 22,5 mm |
| Zunanja širina | 27 mm |
| Višina | 19.5 mm |
| Cupping | Da |
| Površinska obdelava | Elox |
| Vrsta ventila | Tubularni |
| Teža | 465 g |
| ID izdelka | 10722 |
POtreboval by som 32 dierovy. Je mozne objednat ? Neda sa to naklikat v objednavke
Dobrý deň,
Preverujeme u dodávateľa.
Dobrý deň,
32 dierový je dostupný u dodávateľa, dodacia doba je cca 1 týždeň
Dobrý deň, prosím 32 dierový aktuálna dostupnosť a cena? Vopred ďakujem!
Dobrý deň,
preveríme u dodávateľa a dáme Vám vedieť.
Dobrý deň,
cca o 10 dní by mal byť.
Dobry den, ako zistim ktory rafik je vhodny pre bezdusove pouzitie?
Dobrý deň,
niektoré to majú uvedené v popise a ak nie, tak na stránke výrobcu. Ráfiky DT Swiss je možné prerobiť na bezdušové, nakoľko je to uvedené aj v ich manuále : https://pictures.dtswiss.com/uploads/RTM04429S28S011292/MAN_RXWXXXXXXWRXXS_WEB_ZZ_001.pdf
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Nie je čo dodať, určite ho doporučujem.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Na trailove jazdenie maximalne ale na allmountain/enduro absolutne nie. Po 3000km dosekane rafiky na maderu. Snad este tuto sezonu dokoncia. Od DT Swiss som cakal viac.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
zatial nejazdene, ale hmotnost je 485g
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Za tie peniaze super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik