FORCE Basic Disc 26" platišče
FORCE Basic Disc 26" MTB platišče
|
Spremenjeno hrbtišče kljuke se bolje upira udarcem in zmanjšuje tresljaje
|
|
Namenjen samo za disk zavore
|
|
Enostavno kovičenje
|
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 32 lukenj, 36 lukenj |
| Za zavore | Kolutne |
| Tip ventila | avtomobilski ventil (premer: 8,5 mm) |
| Višina platišča | 20 mm |
| Zunanja širina | 24 mm |
| Notranja širina | 19 mm |
| Teža | 490 g |
| ID izdelka | 105164 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta FORCE Basic Disc 26" ráfik
Szép, jó felni, ár/súly aránya kiváló.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Basic Disc 26" ráfik
Za tú cenu uplná paráda
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Basic Disc 26" ráfik
super, bez problémov
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Basic Disc 26" ráfik
Vhodne na bicykel po ktorom nič nečakáte. Niečo to vydrží.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Basic Disc 26" ráfik
Varianta FORCE Basic Disc 26" ráfik