DT Swiss FR 560 26" MTB obroč, 32 luken
DT Swiss FR 560 26" MTB platišče
DT Swiss FR 560 je alu platišče, primerno za freeride in DH discipline.| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 32 |
| Za zavore | Kolutne |
| Notranja širina platišča (mtb) | 30 mm |
| ETRTO | 25-559 |
| Cupping | Da |
| Nosilnost | 130 kg |
| Teža | 570 g |
| ID izdelka | 111617 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
