FORCE Prime 26" MTB platišče
|
Zagotovljena daljša življenjska doba in velika zanesljivost
|
|
Izboljšana dvostenska konstrukcija
|
|
Primeren za MTB kolesa
|
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 36 |
| Za zavore | Platiščne |
| Ventil | premer 8.5 mm (autoventil) |
| Višina platišča | 20 mm |
| Zunanja širina | 26 mm |
| Notranja širina | 21 mm |
| Teža | 460 g |
| ID izdelka | 76372 |
Varianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
Dobrý deň. Chcem sa opýtať či sa dá tento ráfik zohnať aj v 32-dierovej verzii. Ďakujem.
Dobry den,
nech sa paci: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/26/rafik-force-prime-26-559x21-32d-cierny.html#149460.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
fajne budgetove riesenie pre prestavbu stareho MTB na mestsky commuter.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
Kb. 2000 km-t futott, nem találtam kifogást rajta.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
Bez zavad, zatial drzi.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
odporúčam na V-breaky
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Prime 26" MTB ráfik
snáď vydrží dlhšie ako ráfik Remerx
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik