FORCE zadnji pesto 12x148 mm BOOST, Micro Spline, 6 lukenj, 32 lukenj
Zadnje pesto Force je zasnovano za moderna gorska kolesa s standardom BOOST. Aluminijasto ohišje z industrijskimi ležaji zagotavlja gladko delovanje in zanesljiv prenos moči, medtem ko je Micro Spline oreh pripravljen za 12-stopenjske kasete SHIMANO. Pesto je primerno za 6-luknjičaste zavorne diske in obroče z 32 luknjami.
- Kompatibilno z 12-stopenjskimi kasetami SHIMANO zahvaljujoč Micro Spline orehu
- Zasnovano za 6-luknjičaste zavorne diske
- Standard BOOST z osjo 12 x 148 mm
- Aluminijasto ohišje pesta za nizko težo in odpornost
- Štiri industrijski ležaji za gladko in trajno delovanje
- Za obroče z 32 luknjami
| Barva | črna |
| Namestitev | Zadaj |
| Vrsta osi | fiksna "boost" |
| Oreh | Shimano Micro Spline |
| Montaža zavornega diska | 6 vijakov (IS 6) |
| Teža | 292 g |
| Material | Aluminij |
| Ležaji | 4 industrijski ležaji |
| Dimenzija osi | 12 x 148 mm |
| Dimenzija O.L.D. | 148 mm |
| ID izdelka | 396873 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov