DT Swiss DT 180 Straightpull zadnji pesto, 24 lukenj, 12x142 mm, CL, Campagnolo
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
| Produktna linija | 180 |
|---|---|
| Tip | STRAIGHTPULL |
| Uporaba | Road |
| Tip osi | 12 mm Thru axle |
| Dimenzija | 142 mm |
| Tip pesta | Campagnolo (AC) |
| Tip prostega teka | Ratchet EXP 36 |
| Zavorni sistem | Disc Center Lock |
| Število lukenj | 24 |
| Teža | 190 |
| Artikel | H18PNCDCR24SA4730S |
| Barva | črna |
| Namestitev | Zadaj |
| Vrsta osi | fiksna |
| Oreh | Campagnolo N3W |
| Montaža zavornega diska | Center Lock (CL) |
| ID izdelka | 333480 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov