Newmen Forge 30 XC 29" sprednje kolo, 15x110 mm, 6 lukenj
Newmen Forge 30 XC 29" sprednje kolo
Kolesa Newmen Forge 30 XC dosegajo odlično razmerje med vzdržljivostjo, težo in ceno. Nova družina Newmen Forge 30 ponuja vzdržljiva, moderna kolesa za vsak tip gorskega kolesa. Za XC komplet je bila uporabljena lahka različica udarce odpornega obroča Forge 30 Light spredaj in zadaj, preizkušena MTB pesta FADE in kakovostne špice Sapim Race 2.0-1.8.-2.0.Široki obroči Forge 30 Light so izdelani iz visokokakovostnega duraluminija in so dobavljeni s trakom za tubeless. Novi obroči Forge 30 temeljijo na enakih profilih, odpornih na udarce kot vrhunska aluminijasta kolesa Beskar. Med razvojem nove generacije obročev so bili izvedeni tudi testi udarcev in FEM analize na več kot 30 prototipih različnih profilov obročev. Poleg znanega poševnega dizajna so bile dodatno optimizirane tudi prirobnice obroča, zaradi česar so še bolj odporne na poškodbe. Profili obročev so hkrati čim bolj ravni, da v kombinaciji z modernimi MTB plašči ustvarjajo veliko oprijema in udobja.
|
Profil, odporen na udarce, s posnetim robom zagotavlja optimizirano udobje in oprijem ne glede na teren
|
|
Široki obroči Forge 30 so izdelani iz materiala AL6061 in so dobavljeni z nameščenim trakom za টিউබ්લેස්
|
|
Za maksimalno zanesljivost so bila uporabljena preizkušena pesta FADE z naperami Sapim 2.0-1.8-2.0
|
|
Širok in nizek profil obroča je idealen za voluminozne, moderne XC plašče
|
| Material | aluminij |
| Namestitev | Spredaj |
| Vrsta osi | fiksna "boost" |
| Oreh | noben |
| Montaža zavornega diska | 6 vijakov (IS 6) |
| Notranja širina platišča (mtb) | 30 mm |
| platišče | Forge 30 Light (490 g) |
| Pritrditev diska | 6-luknja |
| Niz | Sapim 2.0-1.8-2.0, straightpull, 28x |
| Oska | 15 x 110 mm |
| Teža | 805 g |
| ID izdelka | 301179 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov