Zipp 303 XPLR S 28" sprednje kolo, 12x100 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Zipp 303 XPLR S 28" sprednje kolo
Ta nabor koles prevzema ključne inovacije iz vrhunskih širokih gravel koles, je na voljo in dovolj robusten za zahtevne gravel kolesarje. Zaradi mega-širokega obroča, ki se gladko integrira s homologiranimi gravel plašči, je ta nabor koles najhitrejši na trgu!
Vsebina paketa:
1x sprednje kolo Zipp 303 XPLR S
1x tubeless trak
1x ventil
|
Širok profil platišča poveča prostornino zraka, kar omogoča nižje tlake v pnevmatikah brez tveganja podrsavanja
|
|
Profil obroča prav tako ustvarja gladek prehod s gravel plaščem, za neprekosljivo aerodinamično učinkovitost.
|
|
Pesta so uporabljena z vmesnikom Center Lock
|
| Material | karbon |
| Namestitev | Spredaj |
| Oreh | noben |
| Montaža zavornega diska | Center Lock (CL) |
| Os pesta | sprednja 12x100 mm |
| Nastavek za disk | Center Lock |
| platišče | Zipp 303 XPLR S - Hookless konstrukcija, simetrično |
| Višina platišča | 54 mm |
| Notranja širina roba | 32 mm |
| Širina zunanjega roba | 40 mm |
| Pesta | Zipp 76D |
| Konice | Sapim CX-Sprint |
| Niz | 24 naper, 2x križano |
| Tehnična oznaka | WH-303-XPS-A1 |
| Vsebina paketa | samo sprednje kolo |
| ID izdelka | 295596 |
Varianta Zipp 303 XPLR S 28" predné koleso, 12x100 mm
Zipp 303 XPLR S sprednje kolo 28", 12x100 mm. Ali je to različica s sredinskim zaklepom? Ni omenjeno v imenu?
Samodejno prevedeno
Dobrý deň,
Áno je to Centerlock verzia viď. popis produktu "Náboje sú použité s Center Lock rozhraním"
Varianta Zipp 303 XPLR S 28" predné koleso, 12x100 mm
Je v balení aj ventil? Ak nie akú dĺžku odporúčate.? Ďakujem.
Dobrý deň, áno, v balení sa nachádza aj bezdušový ventil.
Varianta Zipp 303 XPLR S Carbon Disc 28" zadné koleso
Pozdravljeni, katere pnevmatike so primerne za to? Hvala
Samodejno prevedeno
Dobry den,
ake je zamysalne pouzitie kolies (typ povrchu, podmienky (sucho/univerzal atd.), Vasa hmotnost a najazd?
80kg väčšinou suchý gravel tak okolo 45-48mm jazdím
Dobry den,
kompletny zoznam kompatibilnych plastov najdete na https://www.sram.com/en/zipp/campaigns/hookless-tire-compatibility#xplr.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Zipp 303 XPLR S 28" predné koleso, 12x100 mm