FORCE Classic 29" sprednje kolo, V-zavore, QR
FORCE Classic 29" sprednje kolo
|
Pesto Shimano HB-TX500
|
|
Platišče je zasnovano za V-brake
|
| Material | aluminij |
| Namestitev | Spredaj |
| Za zavore | Platiščne |
| Luknja za ventil | 8.5 mm |
| Višina platišča | 20 mm |
| Teža | 1.125 g (vključno s hitro sprostitvijo) |
| maks. teža kolesarja | 100 kg |
| Niz | 36 kosov, nerjaveče jeklo |
| Material platišča | Aluminij |
| ID izdelka | 104275 |
Dobrý deň,bolo by toto koleso vhodné aj do rámu kde mám čeľustove brzdy?poprípade,náhrada za to...Ďakujem
Dobrý deň,
áno koleso je vhodné na V-brake.
Dobrý deň, na toto koleso aký plášť resp. akú dušu potrebujem? Vopred Vám ďakujem za info.
Dobrý deň,
pasovať Vám bude akýkoľvek 29" palcový plášť v rozmere cca 1.5-2.2", napr. https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/mtb/29/continental-double-fighter-iii-reflex-29x2-0-drot.html (avšak v ponuke máme v tomto rozmere množstvo modelov - záleží od Vašich cenových možností, resp. terénu v akom jazdíte, na tento ráfik sadnú aj trekingové plášte v menších šírkach - https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-trekking/trekkingove-plaste - zvolte si vľavo vo filtri rozmer 28/29"..) a príslušná duša pre tento rozmer - napr. https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/duse-ventilky/mtb/schwalbe-mtb-dusa-275--28--29x20-240-sv19-av19.html alebo https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/duse-ventilky/mtb/maxxis-welter-mtb-dusa-29x1-90-2-35-galuskovy-ventil-48-mm.html.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, prajem pekný víkend.
Je šanca dostať koleso s týmito parametrami aj v striebornom prevedení?
Dobrý deň, nie, koleso je len v tomto farebnom prevedení.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

je to ok az na to ze tam nebola paska na ochranu pred spicamy musel som dokupit
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Solidne materialy, oska Shimano. Pačka ciernej farby.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikPozor bez rim tape.
Namontované, zatiaľ všetko v poriadku. Vyzerajú byt kvalitne
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik