Lezyne E-BIKE CLASSIC HB STVZO E800 luč za električno kolo
Lezyne E-BIKE CLASSIC HB STVZO E800 luč za električno kolo
Visoko napredna kolesarska sprednja luč za električno kolo s certifikatom STVZO. Ta luč je nameščena v obdelanem aluminijastem ohišju z računalniškim nadzorom temperature, da se poveča učinkovitost svetlobnega toka. Vrhunsko programiranje daje tej luči inovativni sistem dolgih/kratkih luči, ki se upravlja z daljinskim stikalom, ki uporabniku omogoča enostavno preklapljanje med dvema načinoma – 500 lumnov ali 800 lumnov – na cesti s pomočjo gumba, nameščenega na krmilu.Opozorilo: Luč se napaja iz motorja električnega kolesa in jo je treba ročno namestiti. Za pravilen postopek priključitve se obrnite na proizvajalca električnega kolesa ali motorja. Priporoča se strokovna namestitev osvetlitve.
| Vrsta napajanja | iz baterije električnega kolesa |
| Tip baterije | polnilna |
| Maks. svetlobni tok | 500–999 lm |
| Namen svetlobe | videti |
| StVZO (cestno prometno dovoljenje) | Da |
| Svetlost | Dolge luči: 800 lmZaslonke: 500 lm |
| Kabel | 1 300 mm |
| Združljivost | 11 – 15 V |
| Vsebina paketa | luč Lezyne E-BIKE CLASSIC, sprednji nosilec Composite Matrix, obdelano aluminijasto držalo za vilice |
| ID izdelka | 175485 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Bardzo dobra lampka.Świetnie spasowana ,zrobiona z doskonałych materiałów i doskonałymi światłami krótkimi i długimi.Polecam.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Svetlo svieti vyborne. Ma vyborny tvar luca, neoslepuje ludi.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Az elvarasnak megfelelo fenyero.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
super svieti 2 režimy, používam na turbo levo SL 1.2. Jednine čo je veľké minus, nemá integrovaný vypínač.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik