Kellys KLS TEDDY luč, rjava
Kellys KLS TEDDY svetlo
KLS TEDDY je majhna sprednja luč v obliki medveda, izdelana iz močnega in trpežnega silikona.|
Zabaven element, namenjen povečanju varnosti
|
|
Vzdržljiv silikon podaljšuje življenjsko dobo izdelka
|
|
Ergonomski gumb je skrit pod nosom
|
| Vrsta napajanja | ni |
| Tip baterije | na baterije |
| Maks. svetlobni tok | 0–99 lm |
| Namen svetlobe | biti viden |
| Svetlobna moč | 8 lm |
| Vir svetlobe | 2x LED |
| Funkcije | 100 % svetlo in utripanje |
| Življenjska doba baterije | 80 ur (100 %), 125 ur (utripanje) |
| Baterija | 2x CR2032 3V |
| Vodoodpornost | IPX4 |
| Vsebina paketa | 2x baterije tipa CR2032 |
| Material | silikon |
| ID izdelka | 197778 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Kellys KLS TEDDY svetlo, orange
Premilené svetielko na krpcovo presúvadlo.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Kellys KLS TEDDY svetlo, orange
Krásny dizajn, rozkošné 💙
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik