FORCE Glitz zadnja lučka
FORCE Glitz zadnja luč
Zadnja luč FORCE Glitz z močno rdečo COB LED diodo z močjo 20 lumnov in polnjenjem preko USB kabla.|
V paketu je silikonsko držalo za sedežno oporo in držalo pod sedež
|
| Vrsta napajanja | micro USB |
| Tip baterije | polnilna |
| Čas osvetlitve | 2-20 ur glede na izbrani način |
| Čas polnjenja | 1.5 h |
| Moč/svetlost | 20 lm |
| Material ohišja | Aluminij |
| Napajanje | integrirana baterija Li-Ion 400mAh |
| Vir svetlobe | 20 x rdeča močna COB LED |
| Načini delovanja | 3 stopnje svetilnosti + 3 funkcije utripanja |
| Velikost | dolžina 45 mm, širina 34 mm |
| Teža | 40 g |
| Dodatna oprema | polnilni USB kabel |
| Vsebina paketa | luč, objemka, USB kabel |
| Stopnja vodoodpornosti | IP65 |
| ID izdelka | 96771 |
Da sa uchytit aj na aero sedlovku? Vdaka.
Dobrý deň,
uchytenie je zo silikónového elastického materiálu a malo by to zvládnuť.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Super blikačka za pár korún. Výhoda je, že je dodávaná s dvoma rôznymi úchytmi, jeden na lyžiny sedla a jeden na sedlovku. Čiže je možno používať v pohode na dvoch prípadne viacerých bikoch naraz. Uchytenie na sedle zabezpečí polohy svetla dostatočne vysoko a zároveň neobmedzuje funkčnosť teleskopickej sedlovky. Druhý úchyt je na gumový pásik, ten je možné jednoducho prehadzovať medzi byciklami. Takže za mňa, úchyt na sedlo mám na trailbiku, a na ostatné biky používam ten druhý gumový. Na úchyty sa nakrúca závitom, takže drží dobre, aj keď niektorí tu spomínajú, že s gumovým úchytom sa im podario svetlo stratiť, ale tam je riešenie jasné - úchyt pod sedlo, ten je pevný a na nejaké jazdenie do roboty po meste, do obchodu a tak stači ten gumový. Blikačku mám vždy pripravenú v batohu.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
chvilu mi trvalo zistit ako zapnut a prepinat medzi rezimami
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik1. dlhe stlacenie - vypnut/zapnut
2. kratke stlacenie - prepnutie intenzity svietenia
3. dve kratke stlacenie hned po sebe - prepnutie medzi svietenim a blikanim
Dokážem svetlo zapnúť a vypnúť aj za jazdy, nastavenie jasu a frekvencie blikania výborné. USB konektor je fajn pre nabíjanie.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
male, dobré pod sedlo - a dlho vydrží batéria - cca až 4-5hodín blikania aj v chlade a zime...
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
svieti dobre, zmesti sa sedlovku aj ked je sedadlo velmi nizko (dieta),, za tie peniaze ok
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Je super, funguje spoľahlivo v daždi, mraze, slušná výdrž a perfektný nenápadný dizajn.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
skvelé nenápadné a dizajnbiku nerušiace uchytenie pod sedlo, usb nabijanie a vydrž
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Pekne male svetlo s vysokym svetelnym vykonom a mnozstvom funkcii.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
malé dobré,pekne schované pod sedlo, som s ním spokojný 👍
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Výborná blikačka,na teleskopickú sedlovky.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
všetko v pohode, dobre viditeľné
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
super blikačka dlho vydrží
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Spokojnosť, dobre svetlo
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Perfektná a nenápadná.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
uz mam asi 6ks
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Skvelý produkt
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
výborne svetlo
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
-
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Super svetlo ocenujem hlavne moznost uchytit pod sedlo (koli tomu som si ho aj kupoval) Dostatocna vydrz baterie a aj rezim blikania/svietenia je fajn. Pomer cena vykon a velkost je super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik