Fenix RCR123A USB-C Li-ion polnilna baterija, 800 mAh
Fenix RCR123A USB-C Li-ion polnilna baterija
Fenix RCR123A USB-C Li-ion je kompakten in zanesljiv akumulator, zasnovan za naprave z visoko porabo energije. Idealen predvsem za svetilke, ki podpirajo ta tip baterije, ponuja možnost polnjenja preko USB-C konektorja in klasičen polnilec. Vgrajena zaščita zagotavlja maksimalno varnost pri uporabi in polnjenju.|
Vgrajen USB-C konektor za enostavno polnjenje, čas polnjenja približno 2 uri
|
|
Možnost polnjenja tudi v klasičnem polnilniku ali primernih svetilkah in naglavnih svetilkah
|
|
Visok izpustni tok – primerna za naprave z večjo porabo energije
|
|
Celovita elektronska in mehanska zaščita pred prenapolnjenjem, popolno izpraznitvijo, kratkim stikom in pregrevanjem
|
|
Dolga življenjska doba – do 500 ciklov polnjenja do 70 % zmogljivosti
|
|
Nizka stopnja samopraznjenja, brez spominskega učinka
|
| Zmogljivost | 800 mAh |
| Teža | 18.5 g |
| Združljivi polnilniki | Polnilnik Fenix ARE-A2Polnilnik Fenix ARE-A4USB polnilnik Fenix ARE-D1USB polnilnik Fenix ARE-D2Mini USB polnilnik MC1Dvokanalni USB polnilnik FC2Štirikanalni USB polnilnik VC4SLOsemkanalni USB polnilnik VC8USB polnilnik Lii-100Štirikanalni polnilnik Lii-500SŠtirikanalni polnilnik Lii-600SkyRC MC3000 |
| Nominalna napetost | 3,6 V |
| Maks. poraba toka | 3 C (2,4 A) |
| Maks. polnilni tok | 0.6 A |
| Premer | 16,7 mm |
| Dolžina | 35 mm |
| Opozorilo | POZOR - ne uporabljajte v modelih Fenix E15 (ne velja za E15 XP-G2), PD10, PD12, PD20, PD22 (ne velja za Ultimate Edition) in HL50, obstaja nevarnost poškodbe elektronike! Zaradi dolžine 35,5 mm morda ne bo ustrezala starejšim modelom svetilk! |
| ID izdelka | 258088 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Zaenkrat deluje v redu. Bom videl, kako bo po nekaj polnjenjih.
Samodejno prevedeno
sluzi ako ma
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Super!
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik