COROS Pace 3 GPS ura, silikon/črna
COROS Pace 3 GPS ure
COROS Pace 3 GPS ure so izjemno lahka GPS športna ura, ki ponuja do 38 ur življenjske dobe baterije v GPS načinu ali 24 dni pri običajni uporabi. Različica s silikonskim paščkom tehta 39 gramov, različica z najlonskim paščkom pa neverjetnih 30 gramov, zaradi česar je najlažja GPS ura na trgu. Samo dva gumba in izjemno preprost nadzor z vrtljivo digitalno krono. Nočni način in njegova nežna ter stalna osvetlitev ozadja zaslona sta zelo koristna med treningom v mraku ali temi. Seveda so tu še obvestila iz telefona, barometrični višinomer, kompas, termometer, vgrajen senzor srčnega utripa in številne druge uporabne funkcije za aktivne ljudi. COROS Pace 3 ponuja najboljše razmerje med ceno in zmogljivostjo na trgu.|
Lahke in nizkoprofilne za celodnevno in nočno udobno nošenje
|
|
Podaljšana življenjska doba baterije za tedne neprekinjenega treninga
|
|
Optični senzorji srčnega utripa in SpO2 nove generacije
|
|
Barometrični višinomer za natančno merjenje nadmorske višine
|
|
Navigacijska funkcija, ki vam pomaga ostati na pravi poti
|
|
Vedno dobro berljiv 1.2" transfleksiven zaslon na dotik
|
|
Dvofrekvenčni GPS za natančen izračun razdalje
|
|
Uživajte v svoji najljubši glasbi z vgrajeno avdio podporo
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, soteskanje, lifestyle |
| Dimenzije | 41.9 x 41.9 x 11.7 mm |
| Teža | 39 g |
| Zaslon | velikost: 1.2", ločljivost: 240 x 240 |
| Material | zaslon: mineralno steklo otročje: polimerna plastika pasov: silikon |
| Širina traku | 22 mm |
| Povezljivost | Wi-Fi, Bluetooth |
| Vodotesen | 5 ATM |
| Navigacija | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Notranji spomin | 4 GB |
| Senzorji | optični senzor srčnega utripa, barometrični višinomer, merilnik pospeška, žiroskop, 3D kompas, termometer, optično-pulzni oksimeter |
| Življenjska doba baterije | 38 ur - z vklopljenim GPS10.5 ur - z vklopljenim GPS + glasba24 dni - način ure |
| Polnjenje | do 2 ur |
| ID izdelka | 256697 |
Varianta COROS Pace 3 GPS hodinky, silikón/čierna
Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem zegarka.
Wiem, że zegarek jest już wycofywany ze sprzedaży.
Znalazłem taki sam za 990zł w kolorze czarnym, oraz za 899zł w kolorze białym.
Czy są państwo w stanie obniżyć cenę do 900zł?
Witaj,
niestety nie możemy zaproponować Ci takiej ceny.
Miłego dnia.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov