Bryton Rider S510E kolesarski računalnik
Kolesarski računalnik Bryton Rider S510E
Bryton Rider S510E je napreden kolesarski računalnik z GPS, zasnovan za zahtevne in občasne kolesarje, ki ponuja intuitivno upravljanje, pregleden barvni zaslon na dotik in bogato funkcionalno opremo za vsako vožnjo.|
TFT LCD zaslon na dotik z avtomatsko osvetlitvijo ozadja za odlično berljivost v vseh pogojih
|
|
Življenjska doba baterije do 30 ur z enim polnjenjem, z inteligentno oceno preostale energije
|
|
Climb Challenge 2.0 – podatki o vzponih v realnem času brez predhodno naložene poti
|
|
Strava Live segmenti za primerjavo zmogljivosti in motivacijo med vožnjo
|
|
Navigacija s prednameščenimi zemljevidi, navigacijo turn-byturn in samodejnim preračunom poti
|
|
Samodejna sinhronizacija aktivnosti prek Bluetooth z aplikacijo Bryton Active in platformami Strava, Komoot ...
|
|
Podpora pametnih trenažerjev (ANT+ FE-C), virtualna vožnja in povezava z radarji za večjo varnost
|
|
Možnost glasovnega iskanja lokacij v slovenščini
|
|
Združljivost z elektronskim prestavljanjem (Di2, eTap, EPS, K-FORCE WE) in električnimi kolesi (Shimano STEPS/ANT+LEV)
|
|
Barometrični višinomer za natančno merjenje višine
|
|
Podpora za več vrst koles in profilov, napredne funkcije treninga, načrtovanje in analiza treningov
|
| Teža | 96 g |
| Dimenzije | 87.2 × 56.8 × 14.9 mm |
| Zaslon | 2.8" barvni, TFT LCD, zaslon na dotik |
| Povezljivost | Bluetooth, ANT+ |
| Življenjska doba baterije | maks. 30 ur |
| Vodotesen | IPX7 |
| GPS sprejemnik | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Barometrični višinomer | Da |
| Vsebina paketa | Rider S510, USB-C kabel, nosilec za kolo, varnostna vrvica |
| ID izdelka | 380817 |
Zdravím, možem poprosiť odpoveď na konektivitu tohto cyklopočitača ,a to wifi konkrétne? Výrobca to neuvádza v špecifikaciach, je tam len možnost bluetooth spojenie s telefónom, odtiaľ prip aktualizácia .Máte skúsenosť ,či je to problém a ak funguje ok? Menu má aj slovenský jazyk?
Áno , aktualizácia je cez bluetooth spojenie a je v ňom slovenský jazyk.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Popolno zadovoljstvo, razmerje med ceno in kakovostjo.
Samodejno prevedeno