BBB BLS-141 STUD sprednja luč
BBB BLS-141 STUD sprednja luč
Luč, primerna za mestni promet.|
Elektronski regulacijski sistem zagotavlja konstantno količino oddajanja svetlobe skozi celotno življenjsko dobo svetilke
|
|
Ko se baterija bliža stanju praznosti, se luč samodejno izklopi
|
|
Nosilec za krmilo s tesnilom, ki ga je mogoče namestiti brez orodja
|
| Vrsta napajanja | micro USB |
| Tip baterije | polnilna |
| Maks. svetlobni tok | 100–249 lm |
| Namen svetlobe | biti viden |
| Kapaciteta baterije | 1 000 mAh |
| Dimenzije | 35 x 43 x 65 mm |
| Čas polnjenja | 2 h |
| Načini delovanja | dolge / kratke / utripanje |
| Čas osvetlitve | maks. 5 h |
| ID izdelka | 79529 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Do mesta fajn, mimo mesta svetlo neodporúčam. Svetlo sa nedá z držiaku odpojiť, treba vždy šróbovať. Dá sa teda vymeniť úchytný šrób za klasický, čo urobí zo svetla tažšiu obeť pre dlhoprstých. Veľmi chválim, že lúč svetla svieti len do istej výšky, neosvetluje teda ostatných cyklistov a chodcov. Zároveň však na zem svieti len obdĺžnik a je nutné si vybrať, či chce človek vidieť dopredu alebo len pred koleso. Intenzita osvietenia tiež nie je silná. Výdrž vyzerá byť v poriadku, po asi 4 hodinách svietenia bez zmeny intenzity.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
dekorativne svetlo pre deti co aj tak jazdia po chodniku pripadne ked idu v noci cez prechod.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik