Lapierre Overvolt AM 9.8 29/27.5 e-kolo, antra siva
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Lapierre Overvolt AM 9.8 29/27.5
Resna športna oprema za intenzivno in redno vožnjo po terenu, kjer se lahko 100 % zanesete na zadostno zmogljivost in kakovostno opremo komponent.
| Motor |
Bosch Performance CX, 250 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch Powertube 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 300
|
| Okvir |
Zlitina Supreme 5
|
| Vilica |
FOX 38 Float Performance Elite GRIP X 15x110 29" 170 mm hod 44 mm offset
|
| Blažilnik |
FOX Float X Performance Elite, zračni
|
| Premikanje |
SRAM AXS POD
|
| Menjalnik |
Sram GX Eagle T-Type AXS, 12-speed
|
| Kaseta |
SRAM XS-1275 Eagle, 10-52 zob
|
| Veriga |
SRAM T- Type GX Eagle
|
| Zavore |
SRAM Maven, aluminij, 220 mm / Sram Maven, aluminij, 200 mm
|
| Zavorne ročice |
SRAM Maven, aluminij
|
| Pletena kolesa |
Lapierre eAM+ Alloy
|
| Pnevmatike |
Continental Kryptoptal F, 60-622 / Continental Kryptoptal R, 60-584
|
| Sedež |
Selle Royal Terra Aidon
|
| Nosilec krmila |
Lapierre Thirty Five Alloy 0° 35 mm
|
| Krmila |
Lapierre Thirty Five Alloy 6061 DB 800 mm
|
| Gripi |
Lapierre ročaji
|
| Sestava glave |
Acros Integrated ZS56/ZS56 Block Lock
|
| Pedala |
VP VPE-527
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2025 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM GX |
| Barva | antracitno siva |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | spredaj 29"/zadaj 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 160 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 311042 |
| Velikost kolesa | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| Višina telesa (cm) | 165 - 177 cm | 178 - 187 cm | 188 - 195 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
zdravím…motor CX je 4. alebo 5. generacie?
Dobry den prajem, motor je uz Gen5.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov