GHOST E-ASX ABS Low 27.5 električno kolo, shadowed slate/light navy blue glossy
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
GHOST E-ASX ABS Low 27.5 električno kolo
| Motor |
Bosch Performance Line CX, 600 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch PowerTube, 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 300 + LED Remote
|
| Okvir |
aluminij, Boost 110/148 mm, Travel: 130 mm
|
| Vilica |
SR SUNTOUR AION36X-Boost EQ ABS 3CR-PCS DS 15AH2-110, 140 mm
|
| Blažilnik |
SR SUNTOUR RS24 Edge R 185x55 mm, Trunnion
|
| Premikanje |
Shimano Deore SW-M6250-IR, I-Spec EV, Trigger shifter
|
| Menjalnik |
Shimano Deore RD-M6250-SGS, Shadow, wireless, 12-speed
|
| Kaseta |
Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
|
| Veriga |
SHIMANO DEORE CN-M6100
|
| Gonilke |
XLC CR-E40 DM Chainring Bosch BDU38, 34T
|
| Zavore |
Magura MT C Allroad ABS, 4 pistons, 203 mm/203 mm
|
| Zavorne ročice |
Magura MT C Allroad Lever
|
| Platišča |
XLC WR-M37 Tryp EVO Disc 30/584 32H 6.5 mm Valve
|
| Sprednje pesto |
XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock
|
| Zadnje pesto |
XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, MS
|
| Pnevmatike |
Continental Xynotal Trail Endurance, zložljiva skin SL, 60-584
|
| Sedež |
XLC SA-T22 City Steel Rail 170 mm
|
| Nosilec krmila |
XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 60 mm, +/-7°, A-Head
|
| Krmila |
XLC HB-C32, Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15°, 740 mm
|
| Gripi |
XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2
|
| Sestava glave |
Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated
|
| Pedala |
XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2026 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano Deore |
| Barva | shadowed slate/light navy blue glossy |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 140 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 130 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 360030 |
| Velikost kolesa | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Višina telesa (cm) | < 165 cm | 165 - 175 cm | 175 - 185 cm | 185 - 195 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov