GHOST E-ASX 160 Essential B625 29/27.5 električno kolo, temno siva/svetlo modra
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Ghost E-ASX 160 Essential B625 29/27.5
Samo pojdite ven, vklopite super tiho asistenco za pedala, izklopite glavo in se izgubite v naravi. To polnovzmeteno e-kolo popolnoma zgladi vsako gozdno cesto in pot. Z njim se da priti še dlje, do krajev, ki se jim motoristi z navadnim kolesom izognejo. V pomoč vam bo najnovejši motor Bosch Performance CX s 85 Nm navora, pa tudi visokokakovostne, dolgotrajne baterije Bosch Powertube 750 Wh ali 625 Wh, da bo ostalo dovolj energije za pot domov.Najmočnejši Boschev centralni motor, pogon 1 x 12, moderna geometrija in kakovostne komponente. Rezultat vseh teh lastnosti je popolnoma stabilno, dobro nadzorovano in vzdržljivo električno kolo z nizkim težiščem. V tehničnih delih boste cenili spuščen trikotnik okvirja na vrhu, v okvirju pa je še dovolj prostora za kletko za steklenice.
Primeren je za občasne izlete po utrjenih in neutrjenih poteh ter v lažjem terenu, vendar bodo ob pogosti vožnji komponente potrebovale prilagoditev za optimalno delovanje.
| Okvir |
E-ASX AL
|
| Vilica |
Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 160 mm
|
| Blažilnik |
Zadnji amortizer Hodaka 160 mm
|
| Menjalnik |
SRAM SX Eagle 12-S
|
| Kaseta |
SRAM PG-1210 11-50
|
| Veriga |
SRAM SX Eagle
|
| Gonilke |
Ground Fiftyone 34T
|
| Zavore |
Shimano BR-MT420 203 mm Disc / Shimano SM-RT30/RT-EM300 203 mm
|
| Zavorne ročice |
Shimano BL-MT401
|
| Platišča |
WTB ST i30 / WTB ST i30
|
| Pesta |
Shimano HB-MT400-B 15x110 mm / Shimano FH-MT400-B 12x148 mm
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Nobby Nic Performance 2.6
|
| Sedežna opora |
GHOST SP DC1 31.6 mm
|
| Sedež |
SELLE ROYAL Vivo
|
| Nosilec krmila |
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
|
| Krmila |
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 760/15 (S) 780/15 (M-L) 780/40 (XL)
|
| Gripi |
Velo VLG-1751D2
|
| Sestava glave |
Acros AZX-205
|
| Pedala |
VPE-527
|
| Dodatno |
Bosch Performance CX GEN4 / Bosch Power Tube 625 Wh / Bosch Purion / Bosch polnilec 2 Ah /
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2022 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM SX |
| Velikost | S (155-170 cm), M (165-180 cm), L (175-190 cm), XL (185-200 cm) |
| Barva | temno siva/svetlo modra |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29\"/27.5\" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 625 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 160 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 141419 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Prosím Vás aký je rozmer kolies? 27,5" ?
Dobrý deň,
jedná sa o tzv. mullet, príp. MX (mixed wheel), setup - predné koleso je rozmeru 29", zadné 27,5".
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov