GHOST E-ASX 160 Essential 29/27.5 električno kolo, rdeče/črno
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo GHOST E-ASX 160 Essential 29/27.5
Kolo je zasnovano za redno vožnjo po nezahtevanih in gozdnih poteh z opremo, ki nudi dober razmerje med odpornostjo, funkcionalnostjo in zmogljivostjo.
| Motor |
Performance Line CX
|
| Baterija |
Bosch Power Tube 625 Wh
|
| Okvir |
E-ASX AL (29/27.5+)
|
| Vilica |
Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 160 mm
|
| Blažilnik |
SR Suntour Raidon R 160 mm
|
| Premikanje |
SRAM SX Eagle Single Click
|
| Menjalnik |
SRAM SX Eagle 12-S
|
| Kaseta |
SRAM PG-1210 11-50
|
| Veriga |
SRAM SX Eagle
|
| Gonilke |
e*thirteen e*spec Plus 34T
|
| Zavore |
Shimano BR-MT420/410 / Shimano SM-RT30/RT-EM300 203 mm
|
| Zavorne ročice |
Shimano BL-M4100
|
| Platišča |
WTB ST i30
|
| Pesta |
Shimano HB-MT400-B 15x110 mm/Shimano FH-MT400-B 12x148 mm
|
| Pnevmatika spredaj |
Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra Exo+ 29 x 2,5"
|
| Zadnja pnevmatika |
Maxxis Minion DHR II 3C MaxxTerra Exo+ 27,5 x 2,6"
|
| Sedežna opora |
Ghost Alpha 1 34,9 mm 125 (S), 150 (M), 170 (L/XL)
|
| Sedež |
SELLE ROYAL Vivo
|
| Nosilec krmila |
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
|
| Krmila |
Ground Fiftyone Dia. 31,8 mm 760/15 (S), 780/25 (M-XL)
|
| Gripi |
WTB Wafel
|
| Sestava glave |
Acros AZX-205
|
| Pedala |
VPE-527
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2024 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM SX |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | rdeča |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29" spredaj/27.5" zadaj |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 625 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 160 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 206429 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Koľko váži bicykel veľkosť M ? Chcel by som porovnať s https://www.mtbiker.sk/shop/elektrobicykle/horske/celoodpruzene/ghost-e-asx-160-universal-29-275-elektrobicykel-dark-grey-black-p141420.html
Dobry den,
vel. M - podla specifikacie vyrobcu 24.75 kg (bez pedalov).
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov