Električno kolo Raymon TrailRay 160E 11.0 29, megličasto modra
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Raymon TrailRay 160E 11.0 29
Resna športna oprema za intenzivno in redno vožnjo po terenu, kjer se lahko 100 % zanesete na zadostno zmogljivost in kakovostno opremo komponent.
| Motor |
Yamaha PW-X3, 250 W, 85 Nm
|
| Vilica |
FOX Float 38 Factory, oprijem 2, 170 mm, zožen
|
| Kompleti |
SRAM GX Eagle, Single Click
|
| Menjalnik |
SRAM GX Eagle, 12 speed
|
| Gonilke |
R Raymon EC40, Aluminium, ISIS
|
| Zavore |
SRAM Code R
|
| Zavorni diski |
SRAM Centerline, 200 mm/200 mm
|
| Kolesa |
NEWMEN Evolution A.30, pripravljeno za uporabo brez zračnice, Center Lock, 15x110/12x148 mm
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Magic Mary, Evolution, 62-622, 29x2.4", pripravljen za uporabo brez zračnice
|
| Sedežna opora |
R Raymon, 34,9 mm, teleskopska sedežna opora
|
| Sedež |
R Raymon MTB
|
| Nosilec krmila |
R Raymon 35 mm, 0°, naprej
|
| Krmila |
R Raymon Riser 35 mm, 780 mm, Sweep: 9°, Rise: 20 mm
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2024 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM GX |
| Barva | megličasto modra |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Motor | Yamaha |
| Baterija | 720 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 160 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 350808 |



Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Pomer cena vykon na 1*
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik