Električno kolo Lapierre Overvolt AM 7.7 29/27.5 modre barve
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Lapierre Overvolt AM 7.7 29/27.5
Resna športna oprema za intenzivno in redno vožnjo po terenu, kjer se lahko 100 % zanesete na zadostno zmogljivost in kakovostno opremo komponent.
| Motor |
Bosch Performance Line CX
|
| Baterija |
Bosch Powertube 750 Wh
|
| Okvir |
NEW Overvolt 160 mm hoda integriran Bosch Supreme 5 alloy (UDH Dropout)
|
| Vilica |
RockShox ZEB Charger R 29" 15x110 mm, 170 mm 44 mm offset
|
| Blažilnik |
RockShox Deluxe Select R 230x60 mm
|
| Kompleti |
SRAM NX Single click Eagle 12s
|
| Menjalnik |
SRAM GX Lunar, 12s
|
| Kaseta |
SRAM PG1230 Eagle 11-50T 12s
|
| Veriga |
SRAM NX Eagle Powerlock 12s
|
| Gonilke |
E13 E-spec+ zlitina 160 mm (S/M) / 165 mm (L/XL) + SRAM Eagle jekleni obroč 34T
|
| Zavore |
SRAM GUIDE RE 4 bata
|
| Pnevmatike |
spredaj: Maxxis Assegai 29x2.5 WT, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR
zadaj: Maxxis Minion DHR II 27.5x2.8 60TPI, EXO+, 3C |
| Pnevmatike |
spredaj: Maxxis Assegai 29x2.5" WT, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR
zadaj: Maxxis Minion DHR II 27.5x2.8" 60TPI, EXO+, 3C TR |
| Sedežna opora |
Lapierre kapalka, Ø: 31,6 mm, hod 100 mm (S), 130 mm (M), 150 mm (L/XL) + MMX Remote
|
| Sedež |
FIZIK Terra Aidon X5 145 mm
|
| Nosilec krmila |
Lapierre CNC, Ø: 31.8 mm, L: 40 mm (S/M), 45 mm (L/XL)
|
| Krmila |
Lapierre alloy 6061DB, Width: 780 mm, Rise: 15 mm (S/M), Width: 780 mm, Rise: 30 mm (L/XL), Ø: 31.8 mm
|
| Gripi |
Lapierre grips, S/M: majhen premer, L/XL: velik premer
|
| Pedala |
VP VPE-527
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM GX, SRAM NX |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Teža | 22 kg |
| Barva | modra |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | spredaj 29"/zadaj 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 750 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 160 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 151056 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov