Električno kolo Cannondale Moterra Neo Carbon 2 29, mantis
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Cannondale Moterra Neo Carbon 2 29
Izkoristite vsako vožnjo več - več časa na kolesu, več vzponov, več spustov kot kadar koli prej. Z nastavljenim vzmetenjem, odlično togostjo in neverjetno nizkim težiščem vam Moterra prinaša novo raven manevriranja in okretnosti na področju e-koles.| Motor |
Bosch Performance Line CX
|
| Vrsta baterije |
Bosch Powertube 750 Wh
|
| Polnilec |
Bosch 4A
|
| Zaslon |
Bosch Kiox
|
| Okvir |
Sprednji trikotnik Moterra Neo Carbon, nihajna roka iz zlitine SmartForm C1, 150 mm giba, nastavljeno vzmetenje s proporcionalnim odzivom, odstranljiva baterija navzdol, drsna plošča iz zlitine, verižna vrv 55 mm, notranja napeljava kabla, prečna os 148x12 mm. – 1,8-palčna stožčasta cev za glavo, 18 mm pritrditev na stojalo z dvema vijakoma
|
| Vilica |
RockShox Lyrik Select, 150 mm, DebonAir, 15x110 mm thru-axle, stožčasti krmilnik, 44 mm offset
|
| Blažilnik |
RockShox Deluxe Select+, DebonAir, 2-Pos način nastavitve, nastavljiv odboj
|
| Premikanje |
Shimano SLX 12-Speed
|
| Menjalnik |
Shimano XT RD-M8000
|
| Kaseta |
Shimano SLX, 10-51T, 12 prestav
|
| Veriga |
Shimano SLX, 12 prestav
|
| Gonilke |
FSA Bosch E-kolo s 55 mm verigo, 160 mm, 34T
|
| Zavore |
Shimano MT520 4-batni hidravlični disk
|
| Zavorne ročice |
Shimano MT501 hidravlični disk
|
| Zavorni diski |
Shimano RT64 203/203 mm
|
| Platišča |
WTB ST i30 TCS, 32h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
sprednja os Formula 15x110 mm,
zadaj Shimano MT410, 12x148 mm thru-axle |
| Niz |
DT Swiss Champion
|
| Pnevmatike |
Sprednji Maxxis Minion DHF, 29 x 2,6", EXO, pripravljen za brezzračno uporabo, zadnji Maxxis Rekon, 29 x 2,6" (27,5 x 2,6" - velikost Small), EXO, pripravljen za brezzračno uporabo
|
| Sedežna opora |
Cannondale DownLow Dropper, notranje usmerjanje, 31,6, 125 mm (S), 150 mm (M), 170 mm (L, XL)
|
| Sedež |
Fabric Scoop Shallow Sport, jeklene letve
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 2, 6061 Alloy, 35 mm, 0°
|
| Krmila |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 25 mm dvig, 8° pomik, 5° dvig, 800 mm
|
| Gripi |
Fabric Funguy
|
| Sestava glave |
Integriran zatesnjen ležaj Acros
|
| Pogon |
Bosch Performance Line CX
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XT, Shimano SLX |
| Barva | bogomoljka |
| Material | karbon, aluminij |
| Premer kolesa | 29" (v velikosti S, zadaj 27,5") |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 756 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 150 mm |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 213055 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov