Električno kolo Superior eXP 8089 29, mat črna/krom srebrna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Superior eXP 8089 29
Kolo je zasnovano za redno vožnjo po nezahtevanih in gozdnih poteh z opremo, ki nudi dober razmerje med odpornostjo, funkcionalnostjo in zmogljivostjo.
| Motor |
Shimano STePS DU-EP800 36 V/250 W/85 Nm
|
| Baterija |
Darfon 504 Wh integriran
|
| Okvir |
Vgrajen Alu X6 Ultralite STePS
|
| Vilica |
SR Suntour XCR 34 HLO Solo Air Hydraulic Lock-Out
|
| Premikanje |
SHIMANO Deore SL-M5100 Rapidfire Plus
|
| Menjalnik |
SHIMANO DEORE RD-M5100 Shadow Plus
|
| Kaseta |
Shimano CS-M5100-11 11-51T
|
| Veriga |
KMC e11T
|
| Gonilke |
Shimano STePS FC-E6000 34T
|
| Zavore |
Tektro HD-M735 hidravlične disk zavore 180/180 mm
|
| Platišča |
Zvezde J30D 32H
|
| Sprednje pesto |
Shimano HB-MT410-B CL 15x110 mm
|
| Zadnje pesto |
Shimano FH-MT410 CL 12x148 mm
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Smart Sam KevlarGuard 29x2,60"
|
| Sedežna opora |
One1 Alloy, 30.9 mm
|
| Sedež |
SELLE ROYAL Vivo
|
| Nosilec krmila |
ONE1 zlitina, 31,8 mm, 0°
|
| Krmila |
ONE1 Alloy Riser, 31,8 mm, 760 mm
|
| Gripi |
ONE1 LockOn
|
| Sestava glave |
Acros AZX-596 1-1/8" x 1,5" Block-Lock
|
| Zaslon |
Shimano STePS SC-E5000
|
| Žice |
Sapim Leader Black
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2021 |
| Število prestav | 1x11 |
| Komplet | Shimano Deore |
| Velikost | 17.0"(M), 19.0"(L), 21.0"(XL) |
| Teža | 21,8 kg |
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Motor | Shimano STePS EP8 |
| Baterija | 500 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 120 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| ID izdelka | 118957 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Dobry cichy silnik, dobrze spisuje się przy stromych zjazdach, ogólnie wszystko w porządku może kiedyś zdecyduje się na zmianę sztycy na regulowaną
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik