Električno kolo Cannondale Trail Neo 1 29, zelena
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Električno kolo Cannondale Trail Neo 1 29
| Motor |
BOSCH Performance Line CX 250W
|
| Baterija |
Bosch PowerTube 750Wh
|
| Polnilec |
Bosch 4A
|
| Zaslon |
Bosch Kiox
|
| Okvir |
SmartForm C1 Alloy, odstranljiva baterija navzdol 750 Wh, vgrajena sprednja vozna luč, stožčasta glavna cev, notranja napeljava kablov, razmik pesta QR 135 mm, nosilec diska IS, zaščita motorja
|
| Vilica |
RockShox 35 Silver, 100 mm, navitje, 15x110 mm skozi os, stožčasto krmiljenje, 44 mm offset
|
| Menjalnik |
Shimano Deore M61
|
| Kaseta |
Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed
|
| Veriga |
Shimano Deore M6100, 12-speed
|
| Gonilke |
FSA za Bosch G4
|
| Zavore |
Tektro M807 4-batne hidravlične kolutne zavore, 203 mm / 203 mm TRP rotorji
|
| Zavorne ročice |
Tektro M807 hidravlični disk
|
| Platišča |
WTB STX i30, 32h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
spredaj: Shimano MT400, 15x110 mm thru-axle / zadaj: Shimano MT510, 12x148 mm thru-axle
|
| Konice |
DT Swiss Champion 2.0
|
| Pnevmatike |
Maxxis Rekon Race, 29x2,6" (M, L, XL) 27,5x2,6" (S), EXO Protection, tubeless ready
|
| Sedežna opora |
Cannondale 4, 6061 Alloy, 31,6 mm x 350 mm
|
| Sedež |
Fizik Freeway Fit
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 2, 3D kovana zlitina 6061, 1-1/8", 35 mm, 0 stopinj, notranje vodilo kabla
|
| Krmila |
Cannondale 2 Riser, 6061 Alloy, 35 mm OD, 25 mm dvig, 8° pomik, 5° dvig, 780 mm
|
| Gripi |
Fabric Funguy
|
| Sestava glave |
Integrirani, 1-1/8 do 1,8", zatesnjeni kotni ležaji
|
| Prestavne ročice |
Shimano Deore M6100, 12-speed
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2022 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano Deore |
| Barva | zelena |
| Material | aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 756 Wh |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Vzmetne |
| Hod vilice | 100 mm |
| ID izdelka | 192070 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov