Voziček Thule Chariot Lite1, Agave Green
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Voziček Thule Chariot Lite1
Lahka otroška kolesarska prikolica in voziček za vsakodnevno uporabo. Lahko se uporablja za 4 dejavnosti: kolesarjenje, hojo, tek in tek na smučeh.Chariot Jog Set 1 - ni vključen!
|
Ima kompaktno zasnovo, zaradi katere voziček zelo enostavno vzamete s seboj.
|
|
Sistem Thule VersaWing omogoča hitro in enostavno menjavo med aktivnostmi ne glede na uporabljeni komplet
|
|
Thule Click n Store pomeni priročno shranjevanje vašega kompleta za hojo, tek in kolesarjenje med menjavo dejavnosti
|
|
Vzmetenje vozička omogoča udobnejšo vožnjo tako za otroka kot za starše.
|
| Barva | Zelena agava |
| otroci | 1 |
| Teža | 11.5 kg |
| Dimenzije v zloženem stanju | 85,5 x 62 x 37,5 cm |
| Nosilnost | 34 kg |
| Višina sedeža | 68 cm |
| Širina v višini ramen | 39,5 cm |
| ID izdelka | 120864 |
Zdravím, je možné pripojiť tento vozík na bicykel s pevnou oskou? Vďaka
Dobry den,
samozrejme, je to mozne, budete potrebovat len prislusnu pevnu osku s dodatocnym uchytom na vozik.
Aktualne su dostupne:
- https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/detske-sedacky-a-voziky/prislusenstvo/thule-adapter-zavesu-pre-pevne-12mm-osi-shimano-thru-172-178-mm-m12x15.html
- https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/detske-sedacky-a-voziky/prislusenstvo/thule-adapter-zavesu-pre-pevne-12mm-osi-syntace-x-12-160-172-mm-m12x10.html
Dobrý deň môžem sa spýtať čo obsahuje balenie?
Dobrý deň,
V základe je cyklistický a kočiarový set, odvetrávacie priechody, svelo a odpruženie. Iné príslušenstvo je potrebné v prípady potreby dokúpiť.
Prosím jake sety jsou součástí balení? Děkuji
Dobry den,
sucastou dodavaneho balenia je "Cycling and Walking" set.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Malému sa v ňom páči, ovláda sa dobre takže zatiaľ spokojnosť.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik