Thule Chariot Cross enojni voziček, aluminij/majolika modra
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Voziček za enega otroka Thule Chariot Cross
Voziček Thule Chariot Cross vam omogoča, da z otrokom uživate v vsaki pustolovščini v divjini. Primerna je za športne družine, ki potrebujejo vsestransko, vzdržljivo in elegantno kolesarsko prikolico in so rade na prostem vse leto.|
Vsestranski voziček in otroški voziček v enem, ki nudi praktičnost in prilagodljivost za aktivne starše
|
|
Izbirni tekaški komplet (naprodaj ločeno) je odličen partner pri vadbi
|
|
Izjemno velika torba za shranjevanje ponuja dodaten prostor za vse, kar morate vzeti s seboj
|
|
Vključuje pakete Standard in Comfort
|
| Teža | 13,8 kg |
| Maks. teža otroka | 22 kg |
| Maks. nosilnost otroškega vozička | 34 kg |
| Mere zloženega vozička | 87 x 65 x 37,5 cm |
| Širina v višini ramen | 36,5 cm |
| Višina sedenja | 68 cm |
| Skozi vrata | 65 cm |
| Varnostni pas | 5-točkovni |
| ID izdelka | 301650 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov