Yakima JustClick 3 EVO nosilec za kolesa na vlečno kljuko za 3 kolesa
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Yakima JustClick 3 EVO nosilec za kolesa za vlečno kljuko
Unikaten nosilec za kolesa za vlečno napravo "Just click" - revolucionaren sistem montaže nosilca brez uporabe orodja. Enostavno ga namestite, nagnete in je pripravljen za uporabo - preprosto samo "klik". Zahvaljujoč varnostnim elementom ste prepričani o pravilni namestitvi.|
Nosilec za kolesa YakimaJustClick 3 EVO black se ponaša z natančno površinsko obdelavo in je edini izdelek, ki ima površinsko obdelane tudi aluminijaste dele
|
|
Konstrukcija je čvrsta, kar omogoča prevoz tudi električnih koles, poleg tega pa je nastavljiva po širini, zato je praktična rešitev za vozila SUV
|
|
Demontaža in prenos nosilca JustClick 3 predstavljata priročno zadevo, saj lahko nosilec vlečete po tleh s pomočjo manipulacijskih kolesc.
|
|
Nosilec za kolesa JustClick 3 ima 13-pinski vtič (vzvratna luč + meglenka) z redukcijo na 7-pinski v paketu, posebna Power Lock ključavnica tudi z varnostnimi ključi
|
|
Nosilec ima prostor za shranjevanje za 3 kolesa, ki ga lahko razširite z razširitvenim nastavkom za četrto kolo.
|
| Dimenzije | 130 x 77 x 74 cm |
| Nosilnost | 60 kg |
| Maks. teža posameznega kolesa | 30 kg |
| Teža | 20.1 kg |
| Možnost zaklepanja nosilca | Da |
| Možnost zaklepanja koles | Da |
| Nagib nosilca | Da |
| Vtičnica | 13-pin |
| ID izdelka | 342886 |
Dobrý deň, ten nástavec je v cene Yakima JustClick 3 EVO ? Lebo text a obrázok to nasvedčuje ...
Dobry den, ak mate na mysli 4. nosic na bike tak ten treba dokupit osobitne: https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/nosice-na-auto/prislusenstvo/yakima-justclick1-evo-adapter-p342889.html
myslel som si .... preto ta otázka padla. Z tej objednavkovej stranky tovaru to ale vyzera, že je to v cene. Preto Vás na to upozrňujem, šikovný právnik by si možno aj vytrieskal od vás v cene. Len dobrá rada, napíšte to tam jasnejšie...
RK
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.