BUZZRACK Scorpion PRO 3 vlečni nosilec za 3 kolesa
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Nosilec za kolesa z vlečno kljuko BUZZRACK Scorpion PRO 3
Eden najboljših zložljivih nosilcev za kolesa na trgu, zasnovan za prevoz treh e-koles. Sistem žoge za hitro sprostitev, vključena nakladalna rampa, dvojno zaklepanje kolesa.Nosilec za kolesa BuzzRack SCORPION PRO 3, model serije 2025, je najbolj opremljen nosilec na trgu. Izdelan je za varen transport e-koles, poleg visoke nosilnosti pa ima tudi tehnične lastnosti, kot so dvojno sidrišče za sprednja kolesa, po višini nastavljiv nosilni okvir za kolo, integrirano aluminijasto klančino, transportna kolesa in možnost dvojnega zaklepanja koles. Nosilec je zložljiv, nagiben in zaklenjen.
|
SCORPION PRO lahko pritrdite na katero koli vlečno napravo brez uporabe orodja. Nosilec pritrdite na vlečno kljuko tako, da ga zaklenete.
|
|
Hitrosnemalni mehanizem za pritrditev vlečne kljuke ustreza najvišjim evropskim varnostnim standardom ter novemu ISO 11154
|
|
Nosilec SCORPION PRO vključuje tudi dodatno varovanje koles, ki se prevažajo, masivno zaklepno jeklenico z dvojno zanko premera 10 mm.
|
|
Razdalja med prvim in drugim kolesom je 22 cm, med drugim in tretjim kolesom pa 19 cm. Je dovolj velik, da odpravi motnje med širokimi motorji, pesti, pedali ali vilicami
|
|
Nosilec je tudi pri kolesih odlično uravnotežen in zložen omogoča dovolj širok dostop do avtomobilskega prtljažnika.
|
|
SCORPION PRO ima lastno integrirano rampo
|
| Dimenzije | 134 x 72 cm |
| Zmogljivost | 3 kolesa |
| Nosilnost | 60 kg |
| Maks. teža posameznega kolesa | 30 kg |
| Teža | 26,4 kg |
| Maks. širina pnevmatike | 4" |
| Nagib nosilca | Da |
| Možnost zaklepanja nosilca | Da |
| Možnost zaklepanja koles | Da |
| Vtičnica | 13-pin |
| ID izdelka | 320798 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Pevný, silný, celkom dobre skladný. Nosič je dobre postavený na prepravu ebikov. Dá sa mu vytknúť váha, ale je silný a masívny. Po namontovaní nájazdovej lišty podľa nákresu, neviem otvoriť piate dvere.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik