Zložljiva ključavnica TRELOCK FS 580/90 TORO® X-PRESS
Zložljiva ključavnica Trelock FS 580/90 TORO® X-PRESS
Izredno močna in varna zložljiva ključavnica FS 580 Toro je izdelana iz visokokakovostnih materialov. Odlikujejo ga izjemno vzdržljivi fleksibilni tečajni zatiči. Vašemu kolesu zagotavlja maksimalno zaščito tudi pred profesionalnimi tatovi.Ključavnici FS 580 Toro je priloženo kompaktno, praktično držalo, ki ga lahko preprosto pritrdite na okvir vašega kolesa.
|
Nagrajeni FS 580 TORO® X-PRESS je mogoče enostavno zakleniti tudi v temi zahvaljujoč vgrajenemu avtomatskemu zaklepanju
|
|
Zaklepa se s patentiranim cilindrom IN-X®.
|
|
Z varnostno stopnjo 15 je Trelock FS 580 TORO® X-PRESS najvarnejša ključavnica v seriji zložljivih ključavnic Trelock.
|
|
Ta zložljiva ključavnica je še posebej varna ne le zaradi izjemno trpežnih segmentov, ampak tudi zaradi močnih in fleksibilnih povezovalnih vijakov (Security Link).
|
|
Protiprašni pokrov ščiti cilinder ključavnice IN-X® pred umazanijo, gumirani segmenti pa ščitijo okvir kolesa pred praskami.
|
|
Pritrdilni mehanizem novega držala X-PRESS omogoča enostavno odstranjevanje in vstavljanje ključavnice: Če želite odstraniti ključavnico, pritisnite rdeči gumb in ključavnica se sprosti
|
|
Reverzibilni ključ za hitro odpiranje
|
|
Nosilec se lahko namesti na luknje za košaro za steklenice
|
|
Konzolo lahko na okvir pritrdite s trakovi
|
|
Protikorozijska in protiprašna zaščita
|
| Barva | Črna |
| Dimenzije zložene ključavnice | 21,5 x 7,5 x 4,5 cm |
| Teža | 1500 g |
| Zaklepni mehanizem | cilindrična ključavnica |
| Premer sklopke | 5.5 mm |
| Samodejni klik | Da |
| Vrsta ključa | Dvostranski prigrizek |
| Število ključev | 2 |
| Zaščita cilindra pred prahom in umazanijo | Da |
| Zaščita pred vrtanjem | Da |
| Tip cilindra | IN-X |
| Primerno za e-kolo | Da |
| Vključno z montažnim materialom | Da |
| Vključno z montažnim nosilcem | Da |
| Dolžina ključavnice | 90 cm |
| Certifikati | Secure Gold, Varefakta, FG, SBSC in ART |
| Material | kaljenega jekla |
| ID izdelka | 136414 |
Dobrý deň, potrebujem zámok na e-bike, optimálne namontovateľný na predprípravu pre držiak fľaše. Treelock na svojich stránkach uvádza ako vhodné podobné 480/100, resp. 480/130, zrejme kvôli dĺže. Rozumiem, že tento má "len" 90 cm. Z Vašej skúsenosti, je tento zámok vhodný pre e-bike, alebo je potrebné zvoliť dlhší? Ktorý zámok z Vašej ponuky mi odporúčate si objednať? Aktuálne používam e-bike od Cube - STEREO HYBRID ONE44 HPC SLX 800. Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
Dobry den prajem,
ano, tento zamok disponuje dlzkou 90 cm. Samozrejme cim dlhsi zamok, tym Vam to poskytne teoreticky viac moznosti zaistenia bicykla, ci uz o atypicke stojani, pripadne sirsie stlpy a pod. - negativom dlhsich stojanov je potom narastajuca hmotnost.
O 10 cm dlhsi je pripadne tento kvalitny zamok od vyrobcu AXA - https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/zamky/skladacie-zamky/axa-fold-100-pro-zamok-klucovy-p121841.html.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Zamknem bike o nosic na streche a viem ze tam bude ked sa vratim z nakupu. Keby chcel niekto toto rozbit, tak jedine flexka. Velka. Masivne prevedenie. Zamok na istotu.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik