Kellys YOUNGSTER steklenica, 0.35 l, Zigzag
Kellys YOUNGSTER steklenička
Otroška steklenička YOUNGSTER je praktična steklenička za otroke brez BPA. Steklenička je kompatibilna z otroškim nosilcem za stekleničke KLS RATIO JUNIOR.|
Bidon je izdelan iz plastike in aditivov, ki pomagajo hitreje razgraditi bidon. Zahvaljujoč tej tehnologiji se bidon razgradi v 3 mesecih do 5 letih, odvisno od okolja.
|
|
Enostavno se odpira in čisti (primerna tudi za pomivalni stroj)
|
|
Primerna za manjše nosilce bidonov
|
| Barva | Zigzag |
| Prostornina | 350 ml |
| Material | plastika |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Sestava materiala | Telo stekleničke in pokrov: polipropilenNastavek: termoplastična guma |
| Zunanji premer | 66 mm |
| Teža | 53 g |
| ID izdelka | 142469 |
Varianta Kellys YOUNGSTER fľaša, 0.35 l, Girl
Dobry den, pri tejto flasi je pisane, ze je vhodna pre mensie kosiky. Bude teda pasovat na bezny kosik standardnych rozmerov co mame ci na to teba nejaky vyslovene mensi ak ma flasa mensi priemer ako standardne flase. Vdaka za info.
Dobrý deň prajem,
štandardné košíky sú určené pre fľaše priemeru 73 mm, tento detský model má priemer len 66 mm - vhodný bude napr. tento košík: https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/kosiky/kosik-na-flasu-kls-ratio-junior.html.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Kellys YOUNGSTER fľaša, 0.35 l, Flash
Super fľaštička, malý si pochvaľuje.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Kellys YOUNGSTER fľaša, 0.35 l, Mountain
Varianta Kellys YOUNGSTER fľaša, 0.35 l, Girl