Steklenica FORCE BIKE, 0,5 l, bela
FORCE BIKE steklenica
Steklenička Force Bike s prostornino 500 ml z izvlečnim vrhom in preprostim modernim dizajnom.|
Nekateri ustniki so lahko beli namesto črni
|
| Barva | bela |
| Prostornina | 500 ml |
| Material | plastika |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Premer steklenice | 75 mm |
| Material | telo: polietilen pokrov: polipropilen |
| Teža | 66 g |
| ID izdelka | 139091 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta FORCE Bike fľaša, 0.5 l, čierna
Kupena pod spodny ram a ani nie tak na pitie vody, na co je urcena, ale skor na vestu a uskladnenie nejakych drobnosti.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE BIKE fľaša, 0.5 l, biela
manzelka spokojna
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE Bike fľaša, 0.5 l, čierna
vyhovuje a ladí
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE BIKE fľaša, 0.5 l, biela
Top
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE BIKE fľaša, 0.5 l, biela
kryt nedosada uplne spravne, ale s trochou skillu sa to da
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE BIKE fľaša, 0.5 l, biela
Zavit nie je uplne ok..ale pri troche stastia a zrucnosti sa da zatvorit aby netiekla.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FORCE BIKE fľaša, 0.5 l, biela
Asi zlý kus -nedosadá správne závit a tečie.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik