HQBC QX1 očala, fluo rumena
Konstrukcija brez okvirja zagotavlja nemoten razgled v vse smeri.
Nosni mostiček širine 16 mm ima nastavljive opore za nos iz materiala MEGOL, ki jih je mogoče prilagoditi večini obrazov.
Udobni stranici z odstranljivimi stranskimi gumijastimi vložki za dodatno prezračevanje sta zaključeni s protizdrsnim materialom MEGOL.
Očala so dobavljena v trdem etui, ki zagotavlja zaščito očal in stekel, ko jih ne uporabljate. Del paketa je tudi vrečka iz mikrovlaken, ki je poleg zaščite očal primerna tudi za čiščenje leč.
| Tehnični podatki | |
|---|---|
| Ukrivljenost | BASE 7 |
| Velikost | 152 mm |
| Pantoskopski kot | 10° |
| Premer leče | 139 mm |
| Stranica | 125 mm |
| Tip filtra | Normal |
| Kategorija Filtra | 2 |
| Teža | 28,4g * |
| * brez gumijastega vložka stranic | |
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | rumena |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| ID izdelka | 195287 |
OPOZORILO:
- Ne uporabljajte za neposredno opazovanje sonca.
- Ne uporabljajte za zaščito pred umetnimi viri svetlobe, npr. v solarijih.
- Ne uporabljajte za zaščito oči pred mehanskimi tveganji, kot so udarci.
- Pri foto kromatskih lečah lahko pride do spremembe prepustnosti svetlobe zaradi visokih ali nizkih temperatur, slabih svetlobnih pogojih in intenzivnosti uporabe leč.
- Ni primerno za vožnjo motornih vozil v mraku in ponoči (ne velja za kategorijo filtra 0).
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.



Trenutno ni pregledov