Oakley Bisphaera očala, Prizm Road/Matte Black
Oakley Bisphaera očala
Visoko zmogljiva sončna očala, zasnovana za športnike, ki iščejo vsestranski okvir, ki ponuja vse prednosti, potrebne za šport in življenje.|
Okvir je izdelan iz lahkega materiala O Matter™
|
|
Vključuje nosne blazinice in ušesne nastavke Unobtanium® za udobno nošenje z nedrsečim oprijemom
|
|
Na voljo s tehnologijo Prizm™ Lens Technology in lečami Oakley Authentic Prescription, ki bodo dvignile vašo igro
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | Prizm Road/Matte Black |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Prepustnost svetlobe | 20 % |
| Višina leče | 41.4 mm |
| Širina okvirja | 134.75 mm |
| Dolžina ročk | 136 mm |
| Širina leče | 68 mm |
| Širina nosilca | 6 mm |
| ID izdelka | 274602 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov