Stekla Julbo META Reactiv 2-3 Glare Control, črna/siva/zlata
Stekla Julbo META Reactiv 2-3 Glare Control
Model META združuje športni stil znamke z urbanim videzom, ki bo spremljal vaše dnevne dogodivščine. Preprosta kombinacija udobja in vsestranskosti s trendovskim stilom.O steklu Reactiv Glare Control 2-3:
Ima vsestransko uporabo in zagotavlja optimalno udobje za vse aktivnosti na prostem, od pohodništva do vsakodnevnega nošenja v mestu ali vožnje.
|
Eleganten gumiran nosilec
|
|
Ukrivljene tanke stranice
|
|
Udobne za nošenje s čelado
|
|
Polarizacija svetlobe - zahvaljujoč tej funkciji lahko delno odpravijo bleščanje
|
|
Združljivost z zaslonom - kljub subtilni polarizaciji ne motijo gledanja na zaslon telefona ali prenosnika
|
|
Oil-repellent - zunanja obdelava, zaradi katere voda hitreje odteče s stekel, preprečuje tudi puščanje prstnih odtisov in se lažje čisti
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leča potemni in posvetli ne glede na temperaturo
|
|
Kozarci imajo rjavo podlago
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna/siva/zlata |
| Lastnosti stekel | Polarizirana, Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 45 mm |
| Širina nosilca | 18 mm |
| Dolžina ročk | 140 mm |
| Širina leče | 55 mm |
| Teža | 20 g |
| ID izdelka | 198332 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov