Julbo META Spectron 3 polarizirana očala, črna/zlata
Julbo META Spectron 3 polarizirana očala
Model META združuje športni stil znamke z urbanim videzom, ki bo spremljal vaše dnevne dogodivščine. Tanki, ukrivljeni okvirji, mehki stranski ščitniki in protizdrsni vložki Griptech. Preprosta kombinacija udobja in vsestranskosti s trendovskim stilom.O Spectron 3 Polarized:
Polarizacijski filter odpravlja bleščanje za jasen in razločen pogled skozi očala. Idealne so za vsakodnevno nošenje, za oddih na morje, v hribe ali v mesto.
|
Eleganten gumiran nosilec
|
|
Ukrivljene tanke stranice
|
|
Udobne za nošenje s čelado
|
|
Polarizirana - odpravlja bleščanje (od vodne gladine, stekla na avtomobilu, hiše...)
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | black/gold |
| Lastnosti stekel | Polarizirana |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 45 mm |
| Širina nosilca | 18 mm |
| Dolžina ročk | 140 mm |
| Širina leče | 55 mm |
| Teža | 20 g |
| ID izdelka | 149189 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov