Julbo ULTIMATE Spectron 3 očala, črna/rdeča
Julbo ULTIMATE Spectron 3CF očala
Visoko zmogljiv model s tankim, lahkim okvirjem. Vsaka linija geometrije tega modela je zasnovana tako, da služi samo enemu cilju: da vam zagotovi maksimalno svobodo pri vašem športu. Novi, po meri prilagojeni okvirji s tehnologijo grip ustvarjajo občutek lahkotnosti in popolnega prileganja. Sončna očala s 3D nosnikom zagotavljajo brezhibno držanje. Panoramska stekla ustvarjajo agresiven videz in vam zagotavljajo zaščito in vizualno udobje zahvaljujoč reaktivnim foto kromatskim lečam.O steklu Spectron 3:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To konstantno temnejše steklo je možno nositi v gore, k vodi, za tek ali kolesarjenje. Izdelujejo se v več barvnih odtenkih, vendar z funkcionalnega vidika v njih ni razlike.
- rjav ali siv temelj
- različne izvedbe: zrcalni učinek, mavrični učinek
|
Popolno prezračevanje
|
|
Nastavljive stranice za boljše prileganje glavi
|
|
Dobro se prilegajo pod čelado
|
|
3D nastavljiv nosnik
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | rdeča |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | da |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, ferate |
| Višina leče | 50 mm |
| Širina nosilca | 14 mm |
| Dolžina ročk | 130 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 27 g |
| ID izdelka | 218158 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov