Julbo ULTIMATE Reactiv Performance 0-3 očala, črna/siva
Julbo ULTIMATE Reactiv Performance 0-3 očala
Model za zmogljivost s tankim, lahkim okvirjem. Vsaka linija geometrije tega modela je zasnovana tako, da služi samo enemu cilju: da vam zagotovi maksimalno svobodo pri vašem športu. Nova po meri prilagojena ogrodja s tehnologijo oprijema ustvarjajo občutek lahkotnosti in popolnega prileganja. Sončna očala s 3D nosilcem zagotavljajo brezhibno držanje. Panoramska stekla ustvarjajo agresiven videz in vam zagotavljajo zaščito in vizualno udobje zahvaljujoč reaktivnim foto kromatičnim lečam.O steklu Reactiv 0-3:
Namenjeno je teku in kolesarjenju. Zvečer, v mraku ali ob meglenem vremenu ščiti vid pred zunanjimi vplivi. V takšnem primeru je steklo čisto. Nasprotno pa čez dan ob sončnem vremenu zagotavlja idealno zaščito pred UV žarki in potemni vse do kategorije 3.
|
Popolno prezračevanje
|
|
Nastavljive stranice za boljše prileganje glavi
|
|
Dobro se prilegajo pod čelado
|
|
3D nastavljiv nosnik
|
|
Leče imajo prozorno osnovo in Anti-fog notranjo obdelavo proti rosenju
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leča se zatemni in posvetli ne glede na temperaturo
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna, siva |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | da |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, ferate |
| Višina leče | 50 mm |
| Širina nosilca | 14 mm |
| Dolžina ročk | 130 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 27 g |
| ID izdelka | 196824 |
Do akej farby sa zatmavia sklá? Ďakujem za odpoveď.
Dobry den,
okuliare sa zatmavuju do tmavosivej farby.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

perfektné okuliare, ale nemal som priestor ich otestovať v daždi ktorý bol tiež. Dôvod bol ten, že mi ich stihol niekto ukradnúť....
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Konečne okuliare ktoré spĺňajú moje očakávania. 👍
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Draheeeee, ale inak 100% spokojnost.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik