Otroška očala Julbo FURY S spectron 3CF, mat račje modra
Očala Julbo FURY S Spectron 3
Športni stil po navdihu najbolje prodajanega modela FURY. FURY S je bil zasnovan tako, da mladim omogoči slediti trendom odraslih. Opremljene so s cilindričnimi lečami, ki nudijo široko vidno polje in optimalno zračnost ter zagotavljajo učinkovito zaščito obraza.O steklu Spectron 3:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To stalno temnejšo lečo lahko nosite v gorah, ob vodi, za tek ali kolesarjenje. Izdelujejo se v več barvah, vendar s funkcionalnega vidika ni razlike.
|
Lahke in zasnovane tako, da se prilegajo pod vsako čelado
|
|
Dobro prilegajoče
|
|
Prezračevan okvir in templji
|
|
Panoramsko vidno polje
|
|
Primerno za otroke
|
| Spol | Otroški |
| Barva | mat račja modra |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 47 mm |
| Širina nosilca | 13 mm |
| Dolžina ročk | 104 mm |
| Starost | 8-12 let |
| Teža | 19 g |
| ID izdelka | 328943 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov