Očala Julbo ULTIMATE Spectron 1, sivo/vijolična
Očala Julbo ULTIMATE Spectron 1
Zmogljiv model s tankim, lahkim okvirjem. Vsaka linija geometrije tega modela je zasnovana tako, da služi samo enemu cilju: da vam omogoči maksimalno svobodo pri vašem športu. Novi prilagojeni okvirji s tehnologijo oprijema ustvarjajo občutek lahkosti in popolnega prileganja. Sončna očala s 3D mostom zagotavljajo brezhiben oprijem. Panoramska stekla ustvarjajo agresiven videz in vam zagotavljajo zaščito in vizualno udobje zahvaljujoč reaktivnim fotokromnim lečam.O steklu Spectron 1:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To lažjo lečo lahko nosite v gorah, ob vodi, za tek ali kolesarjenje ob slabi vidljivosti.
|
Popolno prezračevanje
|
|
Nastavljive stranice za boljše prileganje glavi
|
|
Dobro se prilegajo pod čelado
|
|
3D nastavljiv nosnik
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | siva |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska, Sončna |
| Dioptrijska sponka | da |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, ferate |
| Višina leče | 50 mm |
| Širina nosilca | 14 mm |
| Dolžina ročk | 130 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 27 g |
| ID izdelka | 213806 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov