Očala Julbo FURY Reactiv 0-3 HC, črna/modra
Sončna očala, zasnovana posebej za kolesarjenje. Z drznim in radikalnim slogom, široko cilindrično lečo in popolnim prezračevanjem je FURY narejen za hitrost. So lahki in oblikovani tako, da se prilegajo pod vsako čelado. Ostre linije se odlično ujemajo z najnovejšimi kolesarskimi trendi in povečujejo tehnično raven in zmogljivost.
- žarek absorbira udarce
- elastomerni blažilni vložek na koncu okvirja naredi očala lažja in udobnejša
- Zelo zračna struktura sončnih očal omogoča popolno kroženje zraka, da se prepreči rosenje.
- široka površina leče za maksimalno vidno polje
O visokokontrastnem steklu Reactiv 0-3:
Namenjen je teku in kolesarjenju. Zvečer, v mraku ali v meglenem vremenu ščiti oči pred zunanjimi vplivi. V tem primeru je steklo prozorno. Nasprotno, čez dan v sončnem vremenu zagotavlja idealno zaščito pred UV sevanjem in potemni do kategorije 3.- prozorna podlaga
- leča potemni v rdečo
- Anti-fog - notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
- NTS (Non Temperature Sensitive) - leča potemni in zbledi ne glede na temperaturo
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna, modra |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Leča | Spectron 3 |
| Višina leče | 53 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 115 mm |
| Širina leče | 131 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 235356 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov