Oakley Encoder Strike Vented očala, Prizm Sapphire/Matte Black
Oakley Encoder Strike Vented očala
Najboljši športniki na svetu nenehno iščejo prednost. Ta sentiment je pomagal navdihniti ustvarjanje Encoder Strike od Oakley®. Na podlagi spoznanj športnikov ekipe Oakley so oblikovalci ustvarili okvir, ki ponuja vrhunsko rešitev za športnike, ki iščejo špičkovni výkon. Oblika stekel, ki jo je navdihnil eden od tradicionalnih modelov, Razor Blades, ponuja odlično pokritost in štil.|
Okvir je izdelan iz materiala O Matter™, ki zagotavlja trdnost, udobje in vzdržljivost
|
|
Ventiliran dizajn sončnih očal omogoča optimalen pretok zraka
|
|
Funkcionalen športni dizajn z optimizirano pokritostjo, širšim vidnim poljem, ohranjanjem okvirja in zaščito pred udarci
|
|
Revolucionarna zasnova leč – napredek v optični zasnovi je omogočil oblikovanje leč s podaljšano obliko in togostjo na ključnih območjih, ki posnemajo strukturne lastnosti okvirja
|
|
Zasnovane so tako, da imajo nizek profil, da se prilegajo kapam in čeladam
|
|
No-Slip Grip - Unobtainium® pomagajo ohranjati očala med športnimi aktivnostmi udobno na svojem mestu
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | Prizm Sapphire/Matte Black |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Velikost | 39 mm |
| Svetlobni pogoji | močna svetloba |
| Prepustnost svetlobe | 12 % |
| Višina leče | 56.3 mm |
| Velikost mostu | 139 mm |
| Tečaj za tečajem | 138 mm |
| Dolžina ročk | 123 mm |
| ID izdelka | 218394 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Oakley Encoder Strike Vented okuliare, Prizm 24k/Matte Carbon
Vadaszpilota erzes, egyelore hibatlan.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Oakley Encoder Strike Vented okuliare, Prizm Road/Matte Black