Kozarci Julbo FURY Reactiv 0-3, črni
Julbo FURY Reactiv 0-3
Sončna očala, zasnovana posebej za kolesarjenje. Z drznim in radikalnim slogom, široko cilindrično lečo in popolnim prezračevanjem je FURY narejen za hitrost. So lahki in oblikovani tako, da se prilegajo pod vsako čelado. Ostre linije se odlično ujemajo z najnovejšimi kolesarskimi trendi in povečujejo tehnično raven in zmogljivost.O steklu Reactiv 0-3:
Namenjen je teku in kolesarjenju. Zvečer, v mraku ali v meglenem vremenu ščiti oči pred zunanjimi vplivi. V tem primeru je steklo prozorno. Nasprotno, čez dan v sončnem vremenu zagotavlja idealno zaščito pred UV sevanjem in potemni do kategorije 3.
|
Anti-fog notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
|
|
NTS (temperaturno neobčutljiva) leča potemni in zbledi ne glede na temperaturo
|
|
Čista osnova
|
|
Kategorija filtra je s0 - s3
|
|
Nosilec blaži udarce
|
|
Elastomerna vložka blažilnika udarcev na koncu okvirja naredi očala lažja in udobnejša
|
|
Visoko prezračevana struktura omogoča popolno kroženje zraka, da se prepreči rosenje
|
|
Široka površina stekel za maksimalno vidno polje
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Leča | Spectron 3 |
| Višina leče | 53 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 115 mm |
| Tečaji | Ne |
| Širina leče | 131 mm |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 149125 |
Ahoj, vedeli by ste mi pri tychto okuliaroch dorovnat cenu? Vdaka
https://www.4camping.sk/p/slnecne-okuliare-julbo-fury-ra-pf/?gclid=EAIaIQobChMIkdWFt9im9QIVlOJ3Ch2w5QzsEAQYASABEgJw3fD_BwE#cervena
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

perfektné okuliare odporúčam
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik