HQBC QX2 očala, črna
Okvir je izdelan iz močnega, a hkrati prožnega materiala TR90 z vstavljenimi polikarbonatnimi lečami znamke ZEISS.
Leče so dodatno prezračevane z miniaturnimi odprtinami proti meglenju.
Nosni mostič širine 20 mm ima nastavljive opore za nos iz materiala MEGOL, ki jih je mogoče prilagoditi večini obrazov.
Udobni ročaji z odstranljivimi stranskimi gumijastimi vstavki za dodatno prezračevanje so zaključeni s protizdrsnim materialom MEGOL.
Očala so dobavljena v trdem etui, ki zagotavlja zaščito očal in stekel, ko jih ne uporabljate. Del paketa je tudi vrečka iz mikrovlaken, ki je poleg zaščite očal primerna tudi za čiščenje leč.
| TEHNIČNI PODATKI | |
|---|---|
| Ukrivljenost | BASE 7 |
| Velikost | 152 mm |
| Pantoskopski kot | 10° |
| Premer leče | 140 mm |
| Ročaj | 125 mm |
| Tip filtra | Normal |
| Kategorija filtra | 2 |
| Teža | 29,4g * |
| * brez gumijastega polnila ročajev |
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| ID izdelka | 195292 |
OPOZORILO:
- Ne uporabljajte za neposredno opazovanje sonca.
- Ne uporabljajte za zaščito pred umetnimi viri svetlobe, npr. v solarijih.
- Ne uporabljajte za zaščito oči pred mehanskimi tveganji, kot so udarci.
- Pri foto kromatskih lečah lahko pride do spremembe prepustnosti svetlobe zaradi visokih ali nizkih temperatur, slabih svetlobnih pogojev in intenzivnosti uporabe leč.
- Ni primerno za vožnjo motornih vozil v mraku in ponoči (ne velja za kategorijo filtra 0).
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.



Varianta HQBC QX2 okuliare, modrá/biela
Super okuliare. Som spokojný.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik