Julbo SPARK Spectron 3 CF ženska očala, lavanda
Julbo SPARK Spectron 3 CF ženska očala
Ženska športno-elegantna očala s koloriziranimi stekli z zrcalnim učinkom.O steklu Spectron 3:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To konstantno temnejše steklo je možno nositi v gore, k vodi, za tek ali kolesarjenje. Izdelujejo se v več barvnih odtenkih, a z funkcionalnega vidika v njih razlike ni.
|
Fleksibilen nosilec z blažilnim učinkom
|
|
Ukrivljene stranice z ergonomskim profilom za dober oprijem na obrazu in glavi
|
|
Ekskluziven material, udoben na templjih, ki se ne lepi na lase in zagotavlja popoln oprijem in udobje
|
| Spol | Ženske |
| Barva | lavande |
| Lastnosti stekel | Sončna, Zrcalno |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 46 mm |
| Širina nosilca | 13 mm |
| Dolžina ročk | 140 mm |
| Širina leče | 54 mm |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 384841 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov