Julbo POWELL Spectron 3 Polarized očala, gloss translucent gray/orange
Mestni model sončnih očal s koloriziranimi stekli za vsakodnevno uporabo.
- teža 25 g
O steklu Spectron 3 Polarized:
Polarizacijski filter odpravlja bleščanje za jasen in razločen pogled skozi očala. So idealna za vsakodnevno nošenje, za počitnice ob morju, v gore in v mesto.
- rjava, siva ali zelena osnova
- polarizirana - odpravlja bleščanje (od vodne gladine, stekla na avtu, hiši...)
- na voljo tudi z zrcalnim efektom
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | siva, oranžna |
| Lastnosti stekel | Polarizirana, Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 43 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 133 mm |
| Širina leče | 56 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 149178 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov