Julbo EDGE Spectron HD 3 očala, grey/chrome
Julbo EDGE Spectron HD 3 očala
Nekompromisna sončna očala, ki svojo zmogljivost jemljejo enako resno kot vi. Julbo EDGE je posebej zasnovan z mislijo na uporabo na dveh kolesih in ponuja vrhunske funkcije. Zahvaljujoč lahkemu in učinkovitemu dizajnu okvirja EDGE zagotavlja maksimalno vidno polje in panoramske poglede.O steklu Spectron HD 3:
Spectron HD 3 je univerzalno steklo, primerno za šport in vsakodnevno nošenje v naravi ali v mestu. Zagotavlja oster in podroben vid, idealen za prilagajanje spreminjajočim se svetlobnim pogojem in maksimiranje berljivosti na terenu. Primerno tudi za dolgotrajno nošenje
|
Exkluzívna technológia MagneFix zaisťuje rýchlu a jednoduchú výmenu šošoviek
|
|
Odvetrávané šošovky vám pomôžu zachovať si chladnú hlavu
|
|
Mierne zakrivený a obopínajúci rám
|
|
Pogumované bočnice, minimalistický rám
|
|
3D fit nosa
|
|
Anti-fog - vnútorná úprava proti zahmlievaniu, zabraňuje kondenzácii
|
|
Priepustnosť svetla: 15 %
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | grey/chrome |
| Lastnosti stekel | Zamenljiva, Sončna, Zrcalno |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, soteskanje, lifestyle |
| Višina leče | 64 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 124 mm |
| Širina leče | 131 mm |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 384836 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov