Julbo EDGE reactiv 1-3 LA očala, mint
Julbo EDGE reactiv 1-3 LA okuliare
Nekompromisne sončne očala, ki svojo zmogljivost mislijo enako resno kot vi. Julbo EDGE je posebej zasnovan z ozirom na uporabo na dveh kolesih in ponuja vrhunske funkcije. Zahvaljujoči se lahkemu in učinkovitemu dizajnu okvirja EDGE zagotavlja maksimalno vidno polje in panoramske razglede.O steklu Reactiv 1-3 Light Amplifier:
Idealno steklo za vzdržljivostne športe, kot sta gorsko kolesarjenje in tek. Za te aktivnosti so primerna očala z zračnim okvirjem. Na soncu, ko je temnejše, se skozi njega udobno gleda, pri prehodu v senco pa zbledi in razjasni pogled na teren.
|
Ekskluzivna tehnologija MagneFix zagotavlja hitro in enostavno menjavo leč
|
|
Ventilirane leče vam pomagajo ostati hladni
|
|
Rahlo ukrivljen in zaokrožen okvir
|
|
Gumirane stranice, minimalističen okvir
|
|
3D prileganje nosu
|
|
Anti-fog - notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leča potemni in posvetli ne glede na temperaturo
|
|
Očala imajo rumeno podlago.
|
|
Premaz proti rosenju
|
|
Odbojnost olja - zunanja obdelava, zaradi katere voda hitreje odteče s stekla, preprečuje prstne odtise in olajša čiščenje
|
|
Prepustnost svetlobe: 17% - 75%
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | kovnica |
| Lastnosti stekel | Zamenljiva, Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, soteskanje, lifestyle |
| Višina leče | 64 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 124 mm |
| Širina leče | 131 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 255562 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov