Julbo DENSITY reactiv 1-3 LAF očala, modra/rumena
Julbo DENSITY reactiv 1-3 LAF očala
Drzne. Elegantno. Funkcionalno. DENSITY s svojim ultra-modernim videzom in neprimerljivimi lastnostmi spreminja pravila zmogljivih očal. Velika cilindrična leča v kombinaciji z minimalističnim okvirjem in oblikovanimi ročicami CustomFit ponuja natančno prileganje in občutek lahkotnosti. Izboljšana zaščita izvira iz mehkih vložkov na nosnem mostu in oprijemov Grip Tech, ki se ne zataknejo za lase ali trak čelade. Široka leča zagotavlja neomejeno vidno polje, medtem ko prezračevanje nad nosom spodbuja pretok zraka za odpravo rosenja. Če bi se zmogljivost merila s hitrostjo in slogom, bi bil Density kralj gora.O steklu Reactiv Performance 1-3 LAF:
Idealno steklo za vzdržljivostne športe, kot sta gorsko kolesarjenje in tek. Za te aktivnosti so primerna očala z zračenjem okvirja. Na soncu, ko je temnejše, je udobno gledati skozi njega, pri prehodu v senco pa zbledi in posvetli pogled na teren.
|
Panoramski pogled
|
|
Anti-fog - notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
|
|
Odbojnost olja - zunanja obdelava, zaradi katere voda hitreje odteče s stekla, preprečuje prstne odtise in olajša čiščenje
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leča potemni in posvetli ne glede na temperaturo
|
|
Rumena osnova
|
|
Gumirane stranice (Grip tech)
|
|
Udobno se prilega čeladi
|
|
Gumijasta zaščita za nos
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | modra, rumena |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 59 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 138 mm |
| Širina leče | 135 mm |
| Teža | 20 g |
| Kategorija filtra | S1 - S3 |
| ID izdelka | 329507 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov