HQBC LINQ očala, črna
HQBC LINQ očala
Očala LINQ sledijo najnovejše trende na področju inovacij kolesarskih očal. Zaobljena oblika, izrazite konture in večja leča dajejo očalom energičen videz in zagotavljajo minimalen prodor sončnih žarkov med obrazom in okvirjem očal.|
Okvir je izdelan iz lahkega, prožnega in izjemno odpornega materiala TR90
|
|
Kakovostne polikarbonatne BLUE FULL REVO cilindrične leče z modrim zrcalnim učinkom
|
|
Stekla z zaščito proti praskam so idealna za vožnjo v sončnih dneh (optični razred 1, filter kat. 3), nelomljiva, primerna za zaščito oči pri športnih aktivnostih
|
|
Nosni mostiček z nastavljivimi nosnimi oporami, ki jih je mogoče prilagoditi večini obrazov
|
|
Zamenljive stranice in nastavljivi nosniki omogočajo maksimalno udobje pri nošenju.
|
|
Paketu je priložena tudi vrečka iz mikrovlaken, ki je poleg zaščite očal primerna tudi za čiščenje leč.
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna, modra |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Velikost | 144 mm |
| Stranska | 130 mm |
| Teža | 25 g |
| Vrsta filtra | normalno |
| ID izdelka | 198805 |
OPOZORILO:
- Ne uporabljajte za neposredno opazovanje sonca.
- Ne uporabljajte za zaščito pred umetnimi viri svetlobe, npr. v solarijih.
- Ne uporabljajte za zaščito oči pred mehanskimi tveganji, kot so udarci.
- Pri foto kromatskih lečah lahko pride do spremembe prepustnosti svetlobe zaradi visokih ali nizkih temperatur, slabih svetlobnih pogojev in intenzivnosti uporabe leč.
- Ni primerno za vožnjo motornih vozil v mraku in ponoči (ne velja za kategorijo filtra 0).
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Spokojnosť
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik